prisijunk arba registruokisClose

P a s i r i n k i t e :

V a i s m e d ž i a i

R o ž ė s

Pristatymas ir mokėjimas

Siuntos siunčiamos per 

kurjerius LP EXPRESS:


< 10 kg - 6 EUR

> 10 kg - 10 EUR


* Jei perkate už 99+ EUR,

apmokate banko pavedimu,

siuntą į namus pristatysime  

NEMOKAMAI


Jūsų prekių krepšelyje
svoris skaičiuojamas
AUTOMATIŠKAI


APMOKĖJIMAS:
- grynais kurjeriui (1,50 EUR mokestis)
- banko pavedimu
- banklink (Paysera)
- paypal eur/usd/gpb

JOKIŲ kitų MOKESČIŲ 

 Vasaros dovanos kiekvienam užsakymui !  Prekių krepšelio pastaboje įrašyk:  ŽILAKRŪMIS arba CIDONIJA ir automatiškai gauk vieno vertingiausių pasaulyje augalų sodinuką vazone arba 3 metų formuotą cidonijos krūmą dovanų.

 Skėtinis žilakrūmis - Elaeagnus umbellata
elaeagnus umbellata

Skėtinis žilakrūmis - Elaeagnus umbellata 1+1 (2METAI) 50-80CM 2/3st GR x5 IŠPARDUOTA

maistas ir vaistas

Kaina:
1,98 €
TEIRAUTIS DĖL PREKĖS GALIMUMO / ASK FOR AVAILABILITY
Aprašymas

Skėtinis žilakrūmis kilęs iš Rytų Azijos, Himalajaus kalnų. Anglakalbėse šalyse vadinamas rudeniniu alyvmedžiu (Autumn olive).

Tai vidutinio dydžio krūmas ar nedidelis medelis, galintis pasiekti iki 3,5-4,5 m aukščio ir 3-3,5 m pločio. Žydi vėlai, gegužės - birželio mėnesiais, nuostabaus šilto prieskonių aromato žiedais.

Vaisiai sunoksta ne vienu metu rugsėjo pabaigoje, spalį (iškart po šaltalankių). Jie sultingi, su malonia rūgštele, skanaujami švieži, bet puikiai tinka perdirbimui: džemams, konservavimui. Skaniausi ir daugiausia vertingų medžiagų sukaupia kuomet pilnai prinokę. Sukaupia iki 8.3% cukrų, 4.5% baltymų, 1% pelenų, apie 12mg vitamino C 100-ui gramų vaisių. Suaugę laukiniai krūmai subrandina vidutiniškai 650 g vaisių, kurie nuskinami per du-tris skynimus. Nuskintos uogos laikomos apie 15 dienų kambario temperatūroje. Uogos dydis - apie 8 mm, viduje yra viena sėkla. Sėklos vartojamos šviežios arba virtos, gali būti valgomos kartu su vaisiumi (analogiškai siauralapiam žilakrūmiui).

Augalas vertingas medicinoje, kaip ir dauguma kitų žilakrūminių šeimos augalų. Vaistinei medžiagai naudojami žiedai, vaisiai ir sėklos. Vaisiuose gausu mineralų, vitaminų A, C ir E, flavonoidų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, taip pat turi riebiųjų rugščių (kas nebūdinga vaisiniams augalams). Yra atlikti moksliniai tyrimai, kad vartojant skėtinį žilakrūmį mažeja vėžinių susirgimų rizika, ir netgi skatinamas išgijimas.

Šis augalas gali augti nederlingoje dirvoje ir pakenčia ilgalaikes sausras, be to jis geba įsisavinti atmosferos azotą ir padidinti dirvos derlingumą aplink savę. Augalas itin tinkamas gyvatvorėms atvirose vietose ir užiuovėjoms sudaryti, nes jo aukštis proporcingas pločiui. Taip pat tinka mišrioms gyvatvorėms su kitais augalais, nes gerina dirvos derlingumą.
Augalas gimingas gausiažiedžiam žilakrūmiui (E. multiflora), žydi keletą savaičių vėliau už jį, tačiau yra ženkliai atsparesnis šalčiui, net iki -40C. Tuo tarpu ausiažiedis žilakrūmis atsparus vos iki -20-25C.
Skėtinis žilakrūmis deri nuo 5-6 metų amžiaus, augalas yra dvilytis, žydi vyriškais ir moteriškais žiedai. Jei auginsite augalą kaip vaismedį, derlingumui užtikrinti rekomenduojama sodinti po keletą augalų.

 

 DĖMESIO ! Prekių krepšeliai pildomi tik paspaudus sutikimą dėl sausainėlių. 

Registruotis naudinga, nes:

- prisijungus savo vardu kitą kartą, ankstesnis krepšelis išliks atmintyje, nebereikės rinktis iš naujo; 

- registruoti vartotojai mato visų augalų kainas, o ne tik pagrindinį asortimentą;

- kas kartą prisijungę pamatote naujausias prekes ir akcijų pasiūlymus ;

- prisijungę vartotojai gali tiesiogiai užduoti klausimą apie kievieną atskirą prekę;

- jūsų paskyroje mes matysime jūsų lojalumą ir priklausomai nuo apsipirkimų dažnumo (ir jų sumos), mes Jums atsidėkosime.

- per metus gausite vos keletą laiškų su esmine arba tik jums skirta informacija

Registruotis

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.