prisijunk arba registruokisClose

Straipsniai

Augalų pristatymo grafikas 2018 m.

grįžti į parduotuvę


Sodinimo sezono laiku augalus siunčiame kasdien darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, ir jums pateikiami per vieną darbo dieną, nuo antradienio iki penktadienio. Pristatymas vykdomas nuo kovo vidurio iki lapkričio pabaigos. 

 Jums atlikus užsakymą, sistema atsiųs automatinį atsakymą su jūsų užsakymo numeriu ir turiniu ir maždaug paros bėgyje  mes su jumis susisieksime, detaliai patvirtinsime komplektaciją ir pristatymo datą (-as). 

Pavasario 2018 m. sezonas

   Jūsų asmeninė pristatymo data pažymima šalia Jūsų pavardės paskutiniame iš mūsų gautame el.laiške.

 

***

Naujiems užsakymams, atiliktiems balandžio 19-20 dienomis:

- su plikašakniais augalais: vaismedžiais, vaiskrūmiais, bijūnais, rožėmis, medžiais ir krūmais (plius taip pat kartu visi vazoniniai augalai), orientacinė pristatymo data 2018-04-26

 - visi kiti užsakymai (kuriuose nėra augalų plikomis šaknimis) gegužės 3-4 d.

***

Mūsų e-parduotuvėje prekių rodymo eiliškumas nustatytas pagal turimą augalų likutį, pirmiausia rodomų augalų turime (arba turėsime) daugiausia. 

Jei jums reikalingi nevienetiniai augalų kiekiai, mes nuolat (taip pat žiemos metu) galime pateikti per 30.000 pavadinimų lauko ir kambario augalų per 4-8 darbo dienas bet kuriame Lietuvos taške. Lauksime jūsų užklausimų adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir operatyviai atsiųsime pasiūlymus su gyvomis augintojų pateiktomis nuotraukomis, kainomis pagal augalų dydį ir atitinkančiomis užsakomą kiekį t.t..