prisijunk arba registruokisClose

 Vasaros dovanos kiekvienam užsakymui !  Prekių krepšelio pastaboje įrašyk:  ŽILAKRŪMIS arba CIDONIJA ir automatiškai gauk vieno vertingiausių pasaulyje augalų sodinuką vazone arba 3 metų formuotą cidonijos krūmą dovanų.

Straipsniai

Apie mus

grįžti į parduotuvę

Vitaflora medelynas internete tiekia jūsų užsakymus iš Druskininkų visoje Lietuvoje ir į kitas pasaulio šalis. Skirtingu metų laiku mes siūlome 2-20 tūkst. pavadinimų augalų – užaugintų pas mus, arba geriausiuose Lietuvos ir ES medelynuose.

Mūsų veiklos tikslai:

- būti universaliais augalų tiekimo specialistais, tiekiančiais didžiausią, naujausią ir paklausiausią dekoratyvinių augalų, vaismedžių, daugiamečių gėlių ir kitų žmogui ir gamtai vertingų augalų pasiūlą iki pirkėjo durų Lietuvoje ir kitose šalyse;

- suteikti išsamiausias ir profesionaliausias konsultacijas augalų parinkimo, sodinimo ir priežiūros klausimais tiek sodininkui, tiek apželdinimo įmonėms, tiek ir verslo subjektams;

- pranokti Lietuvos ir užsienio klientų lūkesčius dėl kokybės : augalų sodinukų, saugaus pakavimo, rūpestingo pristatymo iki namų durų

Veiklos istorija

Šeimos verslą augalininkystės srityje pradėjome 1988 metais – kolektyvinių sodų sklype netoli Druskininkų. Ten auginome įvairiausias gėlės bei realizuodavome jas Druskininkų m. turgavietėje. 2001 m. įsteigėme gėlių ir augalų prekybos saloną. UAB Asprovita įsteigta prieš 11 metų, ir vykdo gėlių ir augalų prekybos, auginimo ir pristatymo į namus veiklą. Medelynas įkurtas 2010 m. sklype prie pat kelio Druskininkai - Viečiūnai - Grūtas, keturių kilometrų atstumu nuo Druskininkų. 2013 metais atidaryta didžiausia Lietuvoje augalų parduotuvė internete. 2014 metais prekyba augalais internetu tapo pagrindine įmonės veikla. Esame dėkingi Jums, mūsų lojalus pirkėjau, kad suteikiate mums galimybių augti ir tobulėti.

Rezultatai

2014 m. pristatėme 9668 augalus pirkėjams iš 8 pasaulio valstybių, o mūsų e-parduotuvę vidutiniškai aplankė per 5000 lankytojų kas mėnesį.

2015 m. į naujus namus išlydėjome 26.661 augalą.

2016 m. per I pusm. pateikėme 2431 užsakymą, viso per 41.000 augalų.

2017 m. vasarą pasitikome su 10.000-uoju e-parduotuvės užsakymu, 2019 m. sausį - 14.000-uoju.

 

*-prognozė

Uždirbtos lėšos investuojamos į kokybę ir inovacijas:

2011 m. augalų kolekcija medelyne pasiekė 1000 pavadinimų.

2012 m. medelyne įrengta moderni automatinio laistymo sistema.

2013 m. pradėta elektroninės prekybos augalais veikla.

2014 m. įsigyta šiuolaikinė augalų pervežimo įranga, įrengta skirstymo aikštelė, atnaujintas autoparkas.

2015 m., nuosekliai siekiant šimtaprocentinio klientų pasitenkinimo rodiklio, pirmieji pradėjome visiems augalams taikyti prigijimo ir veislės atitikimo garantijas.

2016 m. įrengtas modernus refrižeratorius su klimato kontrole, leidžiantis prailginti sodinimo terminus bei garantuoti saugomų sodmenų kokybę.

2019 m. pasitinkame naujoje vietoje Pramonės g. 6 Druskininkuose.

Įmonė veikia skaidriai, neturi skolų ir skolininkų, bendradarbiauja tik su aukštos reputacijos partneriais ir parduoda tik aukštos kokybės augalus. Turime visas reikiamas licencijas verstis augalininkystės ir prekybos veikla, naudojame pažangiausius pakavimo, pristatymo, apmokėjimo ir klientų aptarnavimo būdus.

 Ši e-parduotuvė dar nėra tobula, nes ją kuriame patys. Jei mūsų parduotuvėje neradote dominančio augalo ar pageidaujate daugiau sužinoti apie siūlomus augalus, gauti gyvas jų nuotraukas ar individualų pasiūlymą augalams bei jų pristatymui - kreipkitės !

Kontaktai

 

 

 grįžti į parduotuvę

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.