Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Vitaflora – medelynas internete - šiuolaikiniu būdu teikiantis jūsų užsakymus iš Druskininkų visoje Lietuvoje ir į kitas pasaulio šalis. Skirtingu metų laiku mes siūlome 2-20 tūkst. pavadinimų augalų – užaugintų pas mus, arba geriausiuose Lietuvos ir ES medelynuose.

Mūsų veiklos tikslai:

- būti daugiafunkciniu medelynu, tiekiančiu didžiausią, naujausią ir paklausiausią dekoratyvinių augalų, vaismedžių, daugiamečių gėlių ir kitų žmogui ir gamtai vertingų augalų pasiūlą iki pirkėjo durų Lietuvoje ir pasaulyje;

- suteikti išsamiausias ir profesionaliausias konsultacijas augalų parinkimo, sodinimo ir priežiūros klausimais;

- pranokti Lietuvos ir užsienio klientų lūkesčius dėl kokybės : augalų sodinukų, saugaus pakavimo, rūpestingo pristatymo iki namų durų

Veiklos istorija

Šeimos verslą augalininkystės srityje pradėjome 1988 metais – kolektyvinių sodų sklype netoli Druskininkų. Ten auginome įvairiausias gėlės bei realizuodavome jas Druskininkų m. turgavietėje. 2001 m. įsteigėme gėlių ir augalų prekybos saloną. UAB Asprovita įsteigta prieš 16 metų, ir vykdo augalų bei gėlių prekybos, auginimo ir pristatymo į namus veiklą. Medelynas įkurtas 2010 m. prie pat Druskininkų. 2013 metais atidaryta didžiausia Lietuvoje augalų parduotuvė internete. 2014 metais prekyba augalais internetu tapo pagrindine įmonės veikla.

Rezultatai

2014 m. pristatėme 9668 augalus pirkėjams iš 8 pasaulio valstybių, o mūsų e-parduotuvę vidutiniškai aplankė per 5000 lankytojų kas mėnesį.

2015 m. į naujus namus išlydėjome 26.661 augalą.

2016 m. pateikėme jums 3287 užsakymų, o per visus 2019 m. sulaukėme 3872 užsakymų, apie 90 proc. jų iš Lietuvos pirkėjų.

 

Uždirbtos lėšos investuojamos į kokybę ir inovacijas:

2011 m. augalų kolekcija medelyne pasiekė 1000 pavadinimų.

2012 m. medelyne įrengta moderni automatinio laistymo sistema.

2013 m. pradėta elektroninės prekybos augalais veikla.

2014 m. įsigyta šiuolaikinė augalų pervežimo įranga, įrengta skirstymo aikštelė, atnaujintas autoparkas.

2015 m., nuosekliai siekiant šimtaprocentinio klientų pasitenkinimo rodiklio, pirmieji rinkoje pradėjome visiems augalams taikyti prigijimo ir veislės atitikimo garantijas.

2016 m. įrengtas modernus refrižeratorius su klimato kontrole, leidžiantis prailginti sodinimo terminus bei garantuoti saugomų sodmenų kokybę.

2019 m. pasitinkame naujoje vietoje Pramonės g. 6 Druskininkuose, čia didesnė aikštelė, ervesnės ir patogesnės gamybinės patalpos, modernus biuras. 2019 m. rugpjūtį atnaujinama e-parduotuvė.

2020 m. įmonės apyvarta išaugo 70 procentų, iki 290.000 Eur, o 2021m. pasitinkame 25.000-uoju e-parduotuvės užsakymu.

Įmonė veikia skaidriai, neturi skolų ir skolininkų, bendradarbiauja tik su aukštos reputacijos partneriais ir parduoda tik aukštos kokybės augalus. Turime visas reikiamas licencijas verstis augalininkystės ir prekybos veikla, naudojame pažangiausius pakavimo, pristatymo, apmokėjimo ir klientų aptarnavimo būdus.

 Ši e-parduotuvė dar nėra tobula. Jei mūsų parduotuvėje neradote dominančio augalo ar pageidaujate daugiau sužinoti apie siūlomus augalus, gauti gyvas jų nuotraukas ar individualų pasiūlymą augalams bei jų pristatymui - kreipkitės !

Kontaktai