Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ROŽĖS

rozes

Rožės internetu su pristatymu Lietuvoje ir svetur. Rožių sodinukai sudaro reikšmingą mūsų siūlomo asortimento dalį. Šiuo metu vazonuose auginame per 300 veislių rožių krūmų, o rugpjūčio mėnesį pasiūlysime iš anksto rezervuotis dar apie tūkstantį veislių 2020 metų pavasario sezonui.

Parduodame tik lauko sąlygomis užaugintus krūmūs, ir tik licencijuotuose ūkiose: David Austin, Meilland, Kordes, Tantau ir kt. Pavasarį augalus parduodame tiek atviromis šaknimis, tiek ir vazonuose; vasarą toliau auginame ir parduodame tik vazonuose.

Pirmiausia parduotuvėje rodomi tie augalai, kurių turime didžiausias atsargas.

Juos vasaros ir rudens metu pateikiame per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo, o siunčiame darbo dienomis. Žiemą augalų nesiunčiame, tačiau priimame užsakymus pavasariui, o pavasarį juos siunčiame pagal grafiką, o užsakymus pateiktus piko metu - per 3,5-4 savaites nuo užsakymo pateikimo.

Rožės su prierašu GR ar hidrogelyje - atviromis šaknimis pateikiamos pavasarį, kur pažymėta neskiepyta, savašaknė - jos padaugintos vegetatyviniu būdu, kur skiepyta arba nepažymėta - skiepyta į R. laxa - poskiepio atsparumas šalčiui 4 zona, -35C. Kur skiepyta stiebinė (STEM) - lauke neapsaugota spec. priemonėmis nežiemoja.

 

 

Rezultatai 1 - 20 iš 3478Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 20 iš 3478Rodyti:     prekių puslapyje