Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ROŽĖS

rozes

Rožės internetu su pristatymu Lietuvoje ir svetur. Rožių sodinukai sudaro reikšmingą mūsų siūlomo asortimento dalį. Šiuo metu vazonuose auginame per 200 veislių rožių krūmų ir dar 185 veisles siūlome jau dabar rezervuotis 2020 metų pavasario sezonui.

Parduodame tik lauko sąlygomis užaugintus krūmūs, ir tik licencijuotuose ūkiose: David Austin, Meilland, Kordes, Tantau ir kt. Pavasarį augalus parduodame tiek atviromis šaknimis, tiek ir vazonuose; vasarą toliau auginame ir parduodame tik vazonuose.

Pirmiausia parduotuvėje rodomi tie augalai, kurių turime didžiausias atsargas.

Juos vasaros ir rudens metu pateikiame per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo, o siunčiame darbo dienomis. Žiemą augalų nesiunčiame, tačiau priimame užsakymus pavasariui, o pavasarį juos siunčiame pagal grafiką, o užsakymus pateiktus piko metu - per 3,5-4 savaites nuo užsakymo pateikimo.

Rožės su nurodytu vazono skersmeniu ir tūriu pateikiamos vazonuose, o be prierašo - atviromis šaknimis, migdytos šaldytuve ir mirkytos hidrogelyje, pateikiamos pavasarį, kur pažymėta neskiepyta, savašaknė - jos padaugintos vegetatyviniu būdu, kur skiepyta arba nepažymėta - skiepyta į R. laxa - poskiepio atsparumas šalčiui 4 zona, -35C. Kur skiepyta stiebinė (STEM) - lauke neapsaugota spec. priemonėmis nežiemoja.

 

 

Rezultatai 1 - 20 iš 1374Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 20 iš 1374Rodyti:     prekių puslapyje